İnternet siteleri için “küçük büyük demeden her ihtiyacı karşılayan” web hosting hizmetlerini sunan firmamız gerek Windows gerekse de Linux için esnek çözümler sunmaktadır. Bireysel anlamda küçük paketlerle internet sitesi sahibi olmanın keyfine henüz varacak olan kullanıcılara hitap ederken, web hosting konusunda büyük beklenti olan portalların ve ticari işletmelerin de ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Web hosting konusunda kurumsal çözümler geliştirme konusunda büyük titizlik içinde olan firmamız, bayilik paketleriyle farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmektedir. Kurumsal ihtiyaçlar için Windows ve Linux platformunda en üstün performansın alınmasını sağlayan yaratıcı fikirler sunmaktayız. Ayrıca küçük ihtiyaçlara yönelik paketlerimizde de isteğe göre Windows tabanlı ve Linux modülleri desteklemekteyiz. Web hosting hizmetlerimizde Linux platformu için Apache sürümlerini destekleyen çözümlerimiz; PDF, Curl ve GD gibi kişiselleştirilmiş modülleri de kapsamaktadır.

PHP konusunda da bireysel ya da kurumsal kullanıcı fark etmeden akılcı çözümler sunan firmamız, teknik destek konusunda da PHP hosting müşterilerinin yanındadır. ASP.net ve ASP servisleri ile Windows tabanlı destek arayanların da ihtiyaçlarını karşılamakta ve yüksek trafiğe imkân veren “hızlı” çözümler sunmaktayız.

Web hosting hizmetlerimizin tamamında web sunucularımız üzerinden “kesintisiz ve sorunsuz” destek sağlamakta ve tüm müşteri profillerimizin ziyaretçilerine en hızlı servislerle hitap etmesini sağlamaktayız. Orta ve büyük ihtiyaçlar için özel kurumsal çözümler de üreten firmamızın web hosting hizmetleri ile sorunsuz hizmet sağlanmasının keyfini çıkarırsınız.