Sanal ortamın yaşam açısından olduğu gibi tanıtım açısından da önemi artmaktadır. Firmasını müşterilerine ayrıntılı ve etkili bir şekilde anlatmak isteyen her iş adamı ister eticaret ister hizmet tanıtımı ve rezervasyon olsun firmaya ait bir web site oluşturmalıdır. Bingöl Web Tasarım şirketi olarak müşterilerimize işte bu alanda yardımcı olmaktayız.

WEB TASARIM HİZMETİMİZ

Web site tasarımını yapmadan önce firmanızın sektör, çalışmalar vb. özelliklerini inceliyor, sizin istek ve düşüncelerinizi dinliyoruz. Topladığımız bilgilerle size özel web tasarım hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Oluşturduğumuz web sitelerim kullanıcı açısından kullanışlı, anlaşılır ve işlevsel olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü ziyaretçi ve potansiyel müşterilerin firmayı detaylı bir şekilde araştırabilmesi doğrudan buna bağlıdır. Özgün web tasarım siteler oluşturmaya çalışan kadromuz web siteniz ile çalışmalarınızın uyumlu olması ve sitenin firmanızı çağrıştırması için uygulamalar yapmaktadır.

Web tasarımını ister dinamik ister statik yapabiliyoruz. İsminden de anlaşılacağı gibi dinamik web tasarım değişikliklere açıktır ve site sahibi istediği zaman sitede kolayca değişiklik yapabilmektedir. Statik web tasarım ile uzun süre değişikliğe ihtiyaç duymayacak web siteler oluşturulur.

MOBİL UYUMLU/RESPOSİVE WEB TASARIM ÖNEMİ

Siteyi ziyaret eden kişilerin çoğu akıllı telefon ya da tablet gibi cihazlardan siteye giriş yapacaklardır. Sebebi kuşkusuz, günümüzde mobil cihazların pratik olmaları sebebiyle kullanımda popülerleşmesidir. Bunun için web siteler mobil cihazlarda sorunsuz açılacak şekilde mobil uyumlu web tasarım yoluyla yapılmalıdır. Mobil uyumlu web tasarımdan biraz daha avantajlı olan responsive tasarım da tercih edilebilmektedir. Ancak siteyi sadece PC versiyonu ile sınırlandırmak tavsiye edilmez.
Bingöl Web Tasarım Şirketimiz Her Dinamik, statik mobil uyumlu ve E ticaret web sayfaları hazırlamaktadır.