Antalya web tasarım firmamız; sizlere daha iyi hizmet vermek adına elinden gelen her türlü gayreti göstermektedir. Kısa sürede etkili ve seo uyumlu sayfalar hazırlamaktadır.

Web Tasarımı Nedir? Unsurları Nelerdir?

Web tasarım için ortaya çıkarılan fikirlerin sitenin amacına hizmet edecek şekilde estetik kaygılar güdülerek dizayn edilmesi işlemine web tasarım adı verilir. Bütün tasarım işlemleri sona erdiğinde ortaya aktif olarak kullanılan bir web sayfası çıkar ve bu sayfa amacına hizmet etmek adına okuyucularla buluşturulur. Bir web tasarımının içerdiği unsurlar şunlardır: Düzen, renk, grafikler, fontlar, içeriktir.

İyi Bir Web Tasarımın Faydaları Nelerdir?

Bir web sayfasına giriş yaptığınızda gözünüze çarpan ilk şey o sitenin teması, yazı stili gibi göze çarpan detaylardır. İyi tasarlanmış bir sayfanın kullanıcıda bıraktığı ilk algı olumlu olacaktır ve bu algı sayesinde daha fazla kullanıcı giriş yapacak, tıklanma sayısı artacaktır.

Hangi Türlerde Web Tasarımı Yapılabilir?

Dinamik web tasarım: Asp, php gibi programlama dilleriyle oluşturulmuş, site sahibinin içeriği kendisinin belirlediği sitelerdir. Statik web tasarım: Daha çok bilgi amaçlı inşa edilen, site sahibi ile kullanıcı arasında iletişim olanağının bulunmadığı, sürekli düzenleme imkanı olmayan sitelerdir. Bu web siteleri, site sahibinin dileğine göre mobil uyumlu web tasarım şeklinde de planlanabilir. Sitemizde verilen web tasarımlarının hepsi özgün web tasarım şeklinde dizayn edilmektedir. Her site birbirinden farklı ve orijinal fikirlerle oluşturulmaktadır.

Antalya web tasarım şirketimiz; Ortaya çıkarılan siteler size özel web tasarım şeklinde oluşturulacaktır. İnternet üzerinden yapılan eticaret sitelerinin tasarımı da web tasarımı yapılabilen siteler arasına girmektedir. Dileyenler eticaret site tasarımları hakkında da yardım alabilirler. İyi dizayn edilmiş bir web tasarım her defasında kullanıcıdan olumlu bir responsive almanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.