Ankara Web Tasarım Firmamız; Sizlere Aşğıdaki Hizmetleri Sunmaktadır.

Statik web tasarım;
Statik web tasarımı en basit açıklamayla basit web siteleri yapmak için kullanılan tasarımdır. Web sitenin biçim açısından değişimi çok azdır. Genellikle değişikliğe pek uğramayan bir tasarımı vardır. Sayfa ve kategori sayısı sınırlıdır. Buna bağlı olarak içerikte çeşitlilik pek fazla değildir. Maliyeti çok düşüktür.

Dinamik web tasarım:
Dinamik web tasarımı gelişmiş içerik yapısı oluşturmaya yarayan tasarım şeklidir. Bu tasarımda ziyaretçiler ve kullanıcılar mevcuttur. Günümüzde dinamik web tasarımı oldukça yaygınlaşmıştır. Dinamik web sayfaları ayrıca farklı kullanıcılara farklı tasarım kullanabilme gibi ayrıcalıklar da sunmaktadır.

Responsive
Tema açısından oldukça farklı şekiller alabilen web tasarımıdır. Bu web tasarımları farklı cihazlarda farklı tema özellikleriyle ön plana çıkarlar.

Mobil uyumlu web tasarım
Mobil ve tablet türü cihazların yaygınlaşması bu tasarım modelini ortaya çıkarmıştır. Bu tasarım Responsive web tasarım ile hazırlanmış web sitelerinin mobil cihazlarda kullanılmasını sağlar.

Eticaret
İnternetin yaygınlaşması, web üzerinden alışveriş yapma imkânını doğurmuştur. E-ticaret amaçlı yapılan web tasarımları, ticari ürünleri pazarlamak için yapılırlar. Bu web tasarımı görsel açılardan oldukça zengindir. Çünkü satışı yapılacak ürünün pazarlanabilmesi için görsellerle desteklenmesi gerekmektedir.

Özgün web tasarım
Özgün web tasarım, bir web siteyi diğerlerinden ayıran kendine özgü bir yapıya sahip olmasıdır. Bu özgünlük menüler, logo, renk, yazı çeşidi vb. ayrıntılarla sağlanır.

Size özel web tasarım
Size özel web tasarımı, kişilerin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır. Web tasarımcısı kişinin düşüncelerini alarak bir tasarım şekli belirler. Bu tasarım şeklini bir taslak haline getirip müşteriye sunar müşterinin onayını aldıktan sonra tasarımı faaliyete geçirmek üzere çalışmaya başlar.

Ankara Web Tasarım Şirkeleri Arsında Firmamıza Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.